TK Maxx Targówek – Piętrowa Wyspa Skarbów

Przez , 05-08-2015

Szukacie pięknych, oryginalnych  mebli i dodatków do mieszkania? Chcielibyście coś designerskiego, modnego, lub po prostu pięknego?
I choć nic nie dostaniemy za reklamę tego magicznego miejsca, polecamy sklep TK Maxx, a konkretnie ten zlokalizowany na warszawskim Targówku.:) To największy sklep marki w Warszawie, a może i w Polsce? Sklep jest ogromny, piętrowy i znajdziecie w nim (parter) odzież i obuwie oraz akcesoria i kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dla tych ostatnich także przebrania i zabawki. Ale dopiero pięterko odkrywa prawdziwe skarby… Znajdziecie tu wszystko do domu, począwszy od sztućców poprzez narzuty, a skończywszy na meblach. A jeśli szukacie czegoś niebanalnego dla swojego czworonożnego pupila, to też się nie rozczarujecie.

A teraz najważniejsze- wg informacji uzyskanych od pracownika sklepu- dostawy są codziennie, dlatego warto regularnie tu zaglądać. 🙂 Pamiętajcie, jeśli coś „wpadło Wam w oko”, lepiej kupcie od razu, a na zwrot macie 28 dni (dla ułatwienia na paragonie jest już wyliczona ostateczna data zwrotu). Asortyment sklepu jest uzupełniany często, ale też bardzo szybko wyprzedawany (szczególnie dotyczy mebli), o czym przekonaliśmy się na własnej skórze. Wszystkie meble są wystawione, nic nie jest przechowywane w magazynie, dlatego jeśli znajdziecie coś ciekawego, kupcie, a na jego zwrot macie czas (oczywiście produkt musi być nieużywany 🙂 ). Asortyment zazwyczaj się nie powtarza i co bardzo ważne- znajdziecie tu produkty od znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% niższych ( bardzo często duuużo niższych)  od regularnej ceny sprzedaży.

Jeśli za pierwszym razem nie znaleźliście nic ciekawego, może następny będzie bardziej owocny?

My jesteśmy zadowoleni-pierwsze wspólne zakupy z klientką i już cudeńka powędrowały na inwestycję.

P.S. Klientka jest tak samo oczarowana tym miejscem jak my. 🙂

tk_maxx_01